Dnes je: ,   meniny má: (zajtra: )

ThermoShield Exterieur

Dlhotrváca ochrana pre vašu fasádu ThermoShield Exterieur je náter pre fasády pozostávajúci zo stálej disperzie, ktorá je obsiahnutá v keramických dutých telieskach. Týmito zložkami a voľnosťou difúzie náteru sa podporuje aktívne schnutie a udržanie stavebnej konštrukcie v suchu.

ThermoShield Interieur

Zdravá klíma v miestnosti pomocou keramických guľôčok. Thermoshield Interieur je vnútorný náter z hodnotnej disperzie, v ktorej sa nachádzajú keramické duté telieska, ktoré pomáhajú svojimi vlastnosťami šetriť energiu, absorbujú teplo a rovnomerne ho rozmiestňujú na stenách a stropoch.

ThermoShield History

ThermoShield History je inovačný fasádny náter na historické a pamiatkovo chránené budovy pozostávajúci zo stálej disperzie, ktorá je obsiahnutá v keramických dutých telieskach.

ThermoShield Nature

ThermoShield Nature je vysoko technologický náter s keramickými guľôčkami pre všetky rozmerovo nestále drevené časti vo vonkajšom prostredí. Drevo je vlásočnicový organický podklad, ktorý musí byť chránený pred vlhkosťou a silným vysušením.

ThermoShield TopShield

ThermoShield TopShield je založený na funkcii termokeramickej membrány. Poskytuje ochranu pre takmer všetky podklady strešných konštrukcií, a napriek nízkej cene ponúka množstvo nadštandartných funkcií.

ThermoShield StuccoTex

ThermoShield StuccoTex je štrukturálna omietka pripravená k použitiu.

ThermoShield StuccoTex je založený na funkcii termokeramickej membrány. Je vhodný takmer pre všetky podklady v exteriéri. Zo zvláštneho zloženia a jedinečných vlastností Stucco vyplýva viacero oblastí energetického využitia jak pre letnú tak i zimnú tepelnú ochranu.

Záklané vlastnosti ThermoShield StuccoTex

  • dlhotrvajúca ochrana fasády pred škodlivými vplyvmi životného prostredia ako ultrafialové žiarenie, smog, prach, kyseliny, soli a morská voda
  • ochrana pred poveternostnými vplyvmi ako je dážď, sneh a krupobitie...
  • zabránenie tvorbe rias, machov, húb a plesní
  • energetické úspory v zime aj v lete
  • zníženie tvorby trhlín v podklade
  • dlhodobá farebnosť

Dlhotrvajúca ochrana pre vašu fasádu s ThermoShield StucoTex pred záťažami životného prostredia a pri každom počasí

Slnko a teplý vzduch podporujú ThermoShield StuccoTex po nanesení v tom, že rýchlo vybudujú účinnú ochranu proti prenikaniu dažďovej vody. Nadmerná vlhkosť muriva sa vďaka funkcií membrán ThermoShieldu rýchlo odparí.

Množstvo odolných mikrokeramických guličiek, ktoré sa v elastickom spojive pohybujú, bránia, rovnako ako ľudská koža pri kúpaní alebo sprchovaní, prenikaniu vody do podkladu. Vysoká odolnosť proti znečisteniu, vplyvom životného prostredia ako je smog, kyseliny, soli, ozón a ultrafialové žiarenie, a enormná elasticita zaisťujúca dlhodobú ochranu, ktorá zabraňuje tvorbe trhlín spôsobených krehnutím a starnutím. Trhlinky spôsobené pnutím sa silno zredukujú, pretože tepelná ochrana značne redukuje rôzne dilatačné pohyby stavebných materiálov.

ThermoShield StuccoTex bráni tvorbe vlhkosti

ThermoShield StuccoTex je odolný proti extrémom počasia, napr.: prudkému dažďu, krupobitiu alebo sneženiu. Náter sa tak stará o suché stavebné materiály a znižuje riziko nežiadúceho "ozelenenia " fasády, ktoré sa často vyskytuje ako sprievodný jav pri vzniku kondenzačnej vody. Vďaka vysokému podielu keramickej zložky a bráneniu tvorbe vlhkosti na povrchu plášťa budovy, neposkytuje ThermoShield StuccoTex živnú pôdu hubám, lišajníkom a machom.

Preto môžeme úplne vynechať následnú aplikáciu jedov škodlivých pre životné prostredie a zdravie. Škodám spôsobených pliesňami v murive alebo na jeho povrchu sa zabráni, lebo omietka prevádza kolísavý podiel vlhkosti v murive na ustálenú vlhkosť stavby.

ThermoShield StuccoTex je dimenzovaný tak, že tieto funkcie sú k dispozícií počas celých rokov napriek všetkým zaťaženiam. Podnebie so svojim prirodzeným kolísaním ponúka aj nutné okrajové podmienky k tomu, aby popísané stavebné fyzikálne procesy so svojimi žiadúcimi efektmi úspory energie a ochrany mohli neustále prebiehať.

Zatepľovať či nezatepľovať? Prečo si položiť túto základnú otázku, keď sa zo všetkých médií valia informácie o tom, ako a koľko sa dá ušetriť zateplením Vášho paneláku alebo rodinného domu? Nie vždy to musí byť pravdou.

ThermoShield StuccoTex: dom potrebuje vzduch na dýchanie

Rovnako ako ľudská koža, predstavuje omietka ThermoShield StuccoTex zväčšený povrch a poskytuje dosť vzduchu na dýchanie tomu, čo sa nachádza pod ním. "Umelé dýchanie" budov pomocou klimatizačných zariadení sa môže obmedziť alebo úplne zastaviť. Ušetrí to nielen peniaze, ale pre obyvateľov to zníži aj riziko letného prechladnutia.

Omietka ThermoShield StuccoTex zvyšuje izolačnú schopnosť muriva, aj napriek tomu, aby ho uzavrelo. Má tak úplne podstatnú výhodu oproti iným opatreniam, ktoré majú rovnako za cieľ redukciu odvádzania tepla. Niektoré iné opatrenia často murivo uzatvárajú a tým ho zadusia (alebo dokonca v najhoršom prípade "utopia").

Fasády a steny zostanú ako nové - taktiež pre veľa rokov

ThermoShield StuccoTex pri ošetrených plochách bráni vzniku elektrostatického náboja a tým znemožňuje chemické spojenie s prachovými časticami. Ak sa po niekoľkých rokov predsa len nečistota usadí, umožňuje kombinácia keramiky a veľmi odolného nosného spojiva bezproblémové čistenie všetkých natrených plôch vodou a dokonca aj vysokotlakovými prístrojmi. ThermoShield StuccoTex sa tak postará o nadpriemerne dlhodobú čistotu fasády a jej stálu farebnosť.


Naposledy realizované stavby

Rodinný dom, Žiar nad Hronom

Rodinný dom, Žiar nad Hronom

2013

Panelový dom, Banská Bystrica

Panelový dom, Banská Bystrica

2013

Rodinný dom, Martin, Priekopa

Rodinný dom, Martin, Priekopa

2014

Panelový dom, Prostějovská ul., Prešov

Panelový dom, Prostějovská ul., Prešov

2014

Strecha, Hájik, Žilina

Strecha, Hájik, Žilina

2014

Rodinný dom, Praha - západ

Rodinný dom, Praha - západ

2014

Kaplnka, Janova Lehota, Prievidza

Kaplnka, Janova Lehota, Prievidza

2014

Strecha, ul. Hlboká, Žilina

Strecha, ul. Hlboká, Žilina

Máj 2014

Panelový dom, Komárno (energetický audit)

Panelový dom, Komárno (energetický audit)

2011

Rodinný dom, Nedožery - Brezany, Prievidza

Rodinný dom, Nedožery - Brezany, Prievidza

Máj 2014

Rodinný dom, Žilina, ThermoShield Interieur

Rodinný dom, Žilina, ThermoShield Interieur

2010

Hrad Beckov, ThermoShield lazúra na drevo

Hrad Beckov, ThermoShield lazúra na drevo

2013

Panelový dom, Praha

Panelový dom, Praha

2013

Rodinný dom, Prievidza

Rodinný dom, Prievidza

1998 (v roku 2010 pri povodniach zatopený do výsky 1m a fasáda s náterom ThermoShiekd zostala bez poškodenia)

Panelový dom, Bánovce nad Bebravou

Panelový dom, Bánovce nad Bebravou

2012